Pád

29. července 2012 v 13:55 | *El* |  Knihy
Ahojte :)
Po delší době Vám semka napíšu takovej menší článek o knížce, kterou mi půjčila adminka Leňule :) Sice o prázdninách vůbec nečtu, ale tahle knížka mě hrozně chytla ! :) Tady Vám napíšu o čem byla a doporučuji Vám jí, aby jste si tu knížku přečetli :) ;)

Btw. - Jsem tu jen na chvíli, v úterý odlítám na dovču takže Vám sem nebudu přidávat články, možná jestli chytnu WiFi. :D :)

- více v celém článku


Ze začátku ta kniha taková nudná a jakoby o ničem, ale pak ty poslední kapitoli byli úžasné ! I když tam zemřelo pár lidí bylo to romantický ! :) Stojí za to přečíst ! ;)

PÁD
Autorka : Lauren Kateová
OBSAH :

Luce po smrti svého přítele přestoupí na školu pro problémové mladistvé. Kde se střetne s Danielem a Camem. Cam jí má od začátku moc rád, ale jí to táhne spíše k Danielovi, ale ten se o ní nezajímá a dokonce jí dává najevo, že ho otravuje. Zápletka nastává po vášnivém polibku Luce s Danielem, který nechápe proč ještě nezemřela. Daniel jí vše vysvětlí -
Daniel je anděl který "spadl" na zem a žije a neumírá.. S Luce se setkává každých 17 let po sobě a vždy když se políbí, Luce umře ..
Cam - je ten zlý ... (nevím jak to jinak napsat, aby jste to pochopily .. :DD )

Tahle knižka má i pokračování - Muka a Vytržení :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti tenhle blog ?

Ano :) 37.4% (83)
Celkem jo 23.4% (52)
Ani ne 17.1% (38)
Vůbec ! :( 22.1% (49)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama